אינטרלקס

אינטרלקס

משרד איתן, מהולל & שדות הוא הנציג הבלעדי של קבוצת Interlex® בישראל. אינטרלקס הינה התאגדות משרדי עורכי דין מובילים מרחבי העולם, המשתפים פעולה כדי להציע ללקוחות שירות משפטי ועסקי מקיף בכל רחבי העולם וברמה הגבוהה ביותר.

 

בנוסף לסטנדרטים קפדניים במיוחד בקבלה לחברות בקבוצה, כוחה של קבוצת אינטרלקס במערכות היחסים האישיות האמיצות שבבסיס הקשר בין עורכי דין במדינות השונות. יחסים אלה מעוצבים ומפותחים במפגשים שנתיים של הקבוצה כולה, ובמפגשים אזוריים של קבוצות עבודה ממוקדות נושא, וכמובן, באמצעות שיתוף פעולה בשירות שוטף עבור הלקוחות. מערכות היחסים ההדוקות בין החברים בקבוצת אינטרלקס מאפשרות להם להיעזר אחד בשני מתוך ביטחון בכך שצרכי לקוחותיהם יטופלו במהירות, ביעילות ובמקצועיות. בכך נבדלת אינטרלקס מקבוצות אחרות של משרדי עורכי דין שהינן במקרים רבים אסופת שמות במדריכים מקצועיים ותו לאו.
 

מאז ייסודה ב-1973 אינטרלקס גדלה ומשגשגת וכיום היא כוללת 47 משרדים, ב-150 ערים ב-60 מדינות.
 

בכל מובן והיבט, האינטרסים של הלקוחות הם מעל לכול. המשרדים חברי האינטרלקס אינם משלמים דמי הפניה אחד לשני, ואם משרד כלשהו אינו מתמחה בתחום מסוים הנדרש לחבר אחר, הוא ימליץ על משרד מקומי אחר המומחה בתחום. כל זאת ברוח המטרה העיקרית של קבוצת

 

אינטרלקס: לספק ללקוחות שירות באיכות הגבוהה ביותר בכל רחבי העולם.